pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

Niezbędnik Ucznia

Dane szczegółowe:
Producent: Rafael
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 448 s.
EAN: 5454221998113
ISBN: 5454221998113
Data: 2019-09-05
33.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dzisiejszy świat przed każdym uczniem stawia coraz to nowsze wyzwania. Klasówki, sprawdziany, wypracowania, egzaminy, zadania domowe - to szkolna codzienność, przez którą każdy kiedyś musi przejść.

Jednak szkoła to także relacje. Nistety nie zawsze takie, na które dorośli mają wpływ. Co więc zrobić, żeby dziecko czerpało z dobrych wzorców? Czy dorośli są w stanie zaszczepić w dzieciach chęć dążenia do prawdy i życia w dobrych wartościach?

Tak! Wiele zależy od duchowego wsparcia dziecka w tym niełatwym dla niego, pełnym wyzwań okresie.

Z pomocą idzie ten niezwykły zestaw, czyli Niezbędnik Ucznia .

 

Co znajdziesz w środku?

1. Nowy Testament dla młodych, wydany w formie dostosowanej do wrażliwości dzieci i młodzieży. To zarówno kopalnia wiedzy o chrześcijaństwie, jak i słowa pocieszenia na każdą okoliczność w jakiej może się znaleźć młody człowiek.

2. Komiks o Stanisławie Kostce, czyli opowieść o patronie dzieci i młodzieży. To historia człowieka, którego każdy młody człowiek mógłby dziś obrać sobie za swojego bohatera.

3. Silikonowy różaniec w losowo wybranym kolorze (niebieskim, pomarańczowym bądź fioletowym), który doskonale nadaje się do noszenia przy plecaku, piórniku, a nawet na kierownicy w rowerze.

4. Krótką" Modlitwę ucznia ", która bez trudu zmieści się w każdym piórniku, a z pewnością niejednokrotnie doda ukojenia w stresującej sytuacji przed klasówką.

5. Plan lekcji z inspirującym cytatem.

6. Zakładkę do książki, która sprawi, że żadna lektura - nawet ta najgrubsza, nie stanie się wyzwaniem nie do pokonania.

Całość została ręcznie zapakowana w ponadczasowym stylu eko i przewiązana satynową wstążką.

Tak przygotowany Niezbędnik Ucznia to doskonały prezent dla dziecka u progu nowego roku szkolnego (i nie tylko)!

Książka "Niezbędnik Ucznia" - praca zbiorowa - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2019 r. Cena 33.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.