pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Niewierna. Siostrzane dusze

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366217508
ISBN: 978-83-6621-750-8
Data: 2019-07-23
13.95  34.90  20.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

To, co czujemy, nie zawsze jest tym samym, co - jak sądzimy - powinniśmy czuć.

Amelia Widomska jest początkującą pisarką, która właśnie zadebiutowała na rynku wydawniczym. Mieszka pod Olsztynem i wiedzie - zdawałoby się - szczęśliwe życie. Przynajmniej dopóki na jej drodze nie pojawia się Piotr Kownacki - wzięty aktor, który przyjechał do Olsztyna wystawiać sztukę teatralną. Przypadkowe spotkanie prowadzi do narodzin wzajemnej fascynacji Amelii i Piotra, jednak na drodze do ich szczęścia stają wyrzuty sumienia. Mąż Amelii nie jest zachwycony, kiedy w plotkarskim magazynie pojawia się zdjęcie jego żony w towarzystwie celebryty, tymczasem na powrót Piotra do Krakowa czeka jego żona, Renata.

Niewierna to pierwszy tom cyklu Siostrzane dusze, a ja już mam ochotę na więcej! Wciągająca, poruszająca, pozostawiająca w sercu ślad. Serdecznie polecam!
K.N. Haner, autorka m.in. cykli Mafijna miłość i Miłość w rytmie rocka
Niewierna to pierwsza część cyklu Siostrzane dusze, opisującego losy sióstr pochodzących z dysfunkcyjnej rodziny, rozdzielonych przez wydarzenia z przeszłości. Każda z nich boryka się z własnymi życiowymi problemami, ale wszystkie je łączy jedno - pragną miłości, niekiedy za wszelką cenę.

Książka "Niewierna. Siostrzane dusze" - Anna Fiałkowska-Niewiadomska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2019 r. Cena 13.95 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]