pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach....
książka:

Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach. W poszukiwaniu śladów kryminalistycznych (kolor)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Silva Rerum
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788366353145
ISBN: 978-83-6635-314-5
Data: 2019-09-26
38.70  57.00  18.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach. W poszukiwaniu śladów kryminalistycznych (kolor) - Joanna Stojer-Polańska - opis książki:

To pasjonująca książka dla dorosłych i młodych Czytelników ze wspaniałymi ilustracjami młodych rysowniczek, a także naszej nieocenionej graficzki i artystki Eli Krenz. Każda okładka jej autorstwa zawiera pewną zagadkę rysunkową do rozwiązania - tak jest i w tej pozycji.

Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach - w poszukiwaniu śladów kryminalistycznych, autorzy Joanna Stojer-Polańska, Maja Polańska, Lena Polańska - to kontynuacja serii kryminalistycznej dla dzieci. Pasjonujące opowieści o tym, jak to psy i konie służbowe pomogły w odnalezieniu sprawców i rozwiązaniu zagadki kryminalnej. Także o tym, jak funkcjonariusze na czterech łapach pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa i jak bardzo są pomocni w służbach mundurowych.

Piszemy też o tym, że ci funkcjonariusze nie otrzymują państwowej emerytury, choć zwierzęta służbowe solidnie sobie na to zapracowały! A dlaczego? Tego właśnie nie wie nikt, a już najmniej wszystkie kolejne rządy, zarówno po 1989 roku, jak te będące u władzy wcześniej? Opcja polityczna nie ma tu nic do rzeczy - tu akurat wszyscy byli, niestety, wyjątkowo zgodni w bezczynności wobec emerytowanych funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach. Bardzo liczymy na to, że to się kiedyś zmieni?
Publikacja recenzowana, opiniowana przez pedagoga, zootechnika oraz biologa, przydatna w edukacji dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Książka „Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach. W poszukiwaniu śladów kryminalistycznych (kolor)” - oprawa miękka - Wydawnictwo Silva Rerum.

Książka posiada 160 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Niesamowite przygody funkcjonariuszy na czterech łapach i kopytach...."
Joanna Stojer-Polańska - autor m.in.:
Psy na tropie i w akcji - okładka książki
Psy na tropie i w akcji Joanna Stojer-Polańska;
Produkty podobne:
To ośmiornica! - okładka książki
To ośmiornica! Barbara Supeł