pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niesamowite historie o Bożych cudach

Autor książki:

Joe L. Wheeler

Dane szczegółowe:
Wydawca: Orion plus
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 232x162 mm
EAN: 9788365311795
ISBN: 978-83-6531-179-5
Data: 2020-09-28
39.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Często słyszy się, że Bóg już nie dokonuje cudów tak jak kiedyś. Czyżby? Choć żyjemy w czasach pełnych racjonalizmu i prób wyjaśniania nadzwyczajnych zdarzeń zwyczajnymi zbiegami okoliczności oraz innymi rozsądnymi argumentami, wciąż mają miejsce takie historie, których nie jesteśmy w stanie wyjaśnić. Bo co może powiedzieć rodzina sunąca w samochodzie po gładkim lodzie w stronę niczym nieodgrodzonej przepaści, gdy samochód nagle sam się zatrzymuje? Jak wyjaśnić złożone w dziecięcej modlitwie zamówienie na dwieście osiemdziesiąt osiem prezentów dla koleżanek z sierocińca, które zostaje zrealizowane wbrew sceptycyzmowi dorosłych? Co powiedzieć o niesionej przez wściekłą falę łodzi, która wbrew wysiłkom żeglarzy płynie tam, gdzie okazuje się natychmiast potrzebna do uratowania wielu osób?
Cuda wciąż mają miejsce co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dlaczego więc wciąż wątpimy? A może mamy wątpliwości, ponieważ łatwiej nam przyjąć, że cudów nie ma i wszystko to są tylko zwykłe zbiegi okoliczności, niż przyznać, że jest jednak Bóg na niebie, który potrafi zdziałać cuda dla swoich dzieci?

Książka "Niesamowite historie o Bożych cudach" - Joe L. Wheeler - oprawa miękka - Wydawnictwo Orion plus. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2019 r. Cena 39.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.