pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Wiara aktywna w życiu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Compassion
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 155 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788379780631
ISBN: 978-83-7978-063-1
Data: 2017-03-25
20.56  21.61  1.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wiara aktywna w życiu - Keith A. Butler - opis książki:

Słowo Boże mówi nam, że w ostatnich dniach nadejdą niebezpieczne czasy. Wierzę, że my dziś żyjemy właśnie w tych ostatnich dniach i Bóg powiedział mi, że nauczanie zawarte w tej książce jest absolutnie konieczne, aby żyć zwycięskim życiem. Ci, którzy wiedzą jak chodzić w wierze, a nie w oglądaniu, są tymi, którzy doświadczą zwycięstwa w tych trudnych i niebezpiecznych czasach. W Słowie Bożym jest napisane: Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza. (1 List Jana 5,4).
W Wierze aktywnej w życiu odkrywam bliżej życie Abrahama, najważniejszej postaci w Biblii po Ojcu, Synu i Duchu Świętym. Abraham popełnił wiele błędów i doświadczył upadków, lecz ostatecznie nauczył się żyć w Przymierzu z Bogiem. Czyny Abrahama i jego wiara są tutaj omówione w całej ich głębi wraz z biblijnymi sposobami dotyczącymi tego, jak Bóg mówi do mężczyzn i kobiet oraz tym, co musimy uczynić, aby słyszeć Boży głos. Ta umiejętność słuchania Bożego głosu oraz następnie postępowania zgodnie z Jego instrukcjami, będzie kluczowa, gdy światowy system się załamie. Nie będzie tu żadnej neutralnej przestrzeni, całymi sobą będziemy musieli oddać się Bogu. Dobra wiadomość jest taka, że Bóg jest po naszej stronie, jesteśmy dziedzicami błogosławieństwa, które oznacza, że moc Boża i Boże obietnice należą do nas, jeśli tylko chodzimy w wierze.
Będziemy musieli przejść testy i zmierzyć się z zewnętrzną presją, lecz wiemy też, że przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa otrzymaliśmy wszystko, czego potrzebujemy, aby żyć życiem, które podoba się Bogu. Pewnego dnia On nagrodzi cię jako osobę, która żyła wiarą. Otrzymasz życie wieczne w niebie, życie, które jest już dla ciebie przygotowane.
Keith Butler

Książka „Wiara aktywna w życiu” - oprawa miękka - Wydawnictwo Compassion.

Książka posiada 155 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wiara aktywna w życiu"
Produkty podobne:
Maryja Matka Jezusa - okładka książki
Maryja Matka Jezusa Renu Rita Silvano STD