pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niepokonane

Autor książki:

A. Kameron

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
EAN: 9788383130033
ISBN: 978-83-8313-003-3
Data: 2022-07-01
32.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiadomość o śmierci męża, znanego biznesmena, wywraca świat Sylwii do góry nogami. Kobieta nie wierzy w teorię policji o samobójstwie i jest przekonana, że doszło do morderstwa. Postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Może przy tym liczyć na wsparcie przyjaciółek - Marty, Kai i Loveth - które, choć muszą mierzyć się z własnymi problemami i rozterkami, nie spoczną, dopóki nie rozwiążą zagadki. W obliczu wspólnego celu przyjaźń między kobietami coraz bardziej się zacieśnia i staje się ich największą siłą. Jednak gdy zaczną poznawać prawdę, zrozumieją, że niektóre sekrety powinny na zawsze pozostać nieodkryte...

- Cześć, Iga. Co masz dla mnie - zapytała Sylwia chłodnym, wyniosłym, a jednocześnie melodyjnym głosem. - Wszystko dobrze - dodała, zauważając, iż młodsza koleżanka kuleje.

Każdy pracownik Konsulting Center wiedział, że życiowy partner Igi od czasu do czasu podnosi na nią dłoń. Paradoksalnie była szaleńczo zakochana, uzależniona od chłopaka jak od narkotyku. Bez względu na to, co mówili inni ludzie, nie zamierzała zakończyć swojego związku.

- Wszystko okej - skłamała. - Niestety mam złą informację. Nie wiem, jak to powiedzieć... - Udawała zasmuconą, chociaż w gruncie rzeczy pragnęła przez chwilę pograć na emocjach wielkiej pani dyrektor.

- Iga, co się stało

- Sylwia, twój mąż nie żyje - wyjaśniła bez dalszego owijania w bawełnę.

Książka "Niepokonane" - A. Kameron - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.