pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Niemierzalne. Wielkie znaczenie małych zmian (TED Books)
książka:

Niemierzalne. Wielkie znaczenie małych zmian (TED Books)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Grupa Wydawnicza Relacja
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 135x185 mm
EAN: 9788365796523
ISBN: 978-83-6579-652-3
Data: 2019-09-24
25.10  34.90  9.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Niemierzalne. Wielkie znaczenie małych zmian (TED Books) - Margaret Heffernan - opis książki:

Potężny manifest dla prezesów i pracowników: wpływowa i wielokrotnie nagradzana liderka biznesu Margaret Heffernan ujawnia, w jaki sposób firmy mogą budować idealne kultury pracy i powodować ogromne przeobrażenia, wprowadzając niewielkie zmiany.

Kadra zarządzająca często myśli, że wprowadzając głębokie zmiany, wszystko zrobi lepiej, zarobi więcej i będzie mieć szczęśliwszych pracowników. Dlaczego więc zaangażowanie okazuje się tak trudne, a produktywność tak nieuchwytna?
W książce "Niemierzalne" Margaret Heffernan wyciąga wnioski z dziesięcioleci nadzorowania różnych organizacji i dochodzi do wniosku, że to niewielkie modyfikacje mają największe znaczenie. Heffernan twierdzi, że budowanie solidnej firmy może zostać przyspieszone poprzez wdrożenie pozornie niewielkich zmian, takich jak zaakceptowanie konfliktu jako kreatywnego katalizatora, wykorzystywanie każdego umysłu w zespole, celebrowanie błędów; częstsze wypowiadanie się i słuchanie oraz zachęcanie do spędzania czasu wolnego od pracy.

Pełna niesamowitych anegdot i zaskakujących statystyk książka zabiera nas w fascynującą podróż po całym świecie, zwracając uwagę na różne firmy i ujawniając, w jaki sposób udało się im przekształcić na wielką skalę poprzez stopniowe zmiany. Jak CIA zrewolucjonizowała swój wywiad, zadając sobie jedno proste pytanie? Jak pewna organizacja zwiększyła przychody o 15 milionów dolarów, ustanawiając krótką przerwę na kawę? Jak całodzienny hakaton (rodzaj warsztatów, których uczestnicy wspólnie projektują i realizują internetowe i informatyczne przedsięwzięcia) może zmienić kulturę firmy? Opowiadając z dowcipem i humorem, Heffernan udowadnia, że często małe zmiany mają największe i najbardziej trwałe skutki.

Małe książki o wielkich ideach. Są na tyle krótkie, że można je przeczytać za jednym posiedzeniem, ale na tyle długie, że pozwalają na pogłębione poznanie tematu. Ta różnorodna seria zawiera pozycje, których tematyka krąży od architektury do świata biznesu, od podróży w czasie do miłości, i doskonale nadaje się dla ciekawych świata wielbicieli czytania.

Każdej z książek TED towarzyszy powiązana z nią prelekcja, którą można obejrzeć online na TED.com. Książki kontynuują tam, gdzie kończy się wykład.

Książka „Niemierzalne. Wielkie znaczenie małych zmian (TED Books)” - oprawa twarda - Wydawnictwo Grupa Wydawnicza Relacja.

Książka posiada 112 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Niemierzalne. Wielkie znaczenie małych zmian (TED Books)"
Produkty podobne:
Informacje niefinansowe w sprawozdawczości - okładka książki
Informacje niefinansowe w sprawozdawczości biznesowej... Ewa Śnieżek, Joanna Krasodomska, Arleta Szadziewska