pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nie wywołuj wilka z lasu. Tom 2. Gdzie diabeł mówi dobranoc

Autor książki:

Karina Bonowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 624 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366328112
ISBN: 978-83-6632-811-2
Data: 2020-02-24
28.04  44.90  16.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pięcioro przeklętych i tylko jedna zasada: jesteś z diabłem albo przeciwko niemu.

Według legendy wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski, gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata, ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce - do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu... Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń.

Związani magiczną przysięgą, Alicja i Nikodem nie ustają w poszukiwaniach naczynia niezbędnego do odprawienia upragnionego rytuału. Tymczasem dokoła nich dochodzi do serii morderstw, jednak część ofiar szybko wraca z martwych. Para nastolatków może ufać wyłącznie sobie; nawet ich najbliżsi mają przed nimi starannie skrywane tajemnice. Na dodatek obrzęd odprawienia diabła znienacka staje pod znakiem zapytania. Czy w ostatniej chwili uda się znaleźć brakującego uczestnika rytuału?

Książka "Nie wywołuj wilka z lasu. Tom 2. Gdzie diabeł mówi dobranoc" - Karina Bonowicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 624 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.04 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]