pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie do pomyślenia. O ludziach których mózgi działają inaczej

Autor książki:

Helen Thomson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 143x204 mm
EAN: 9788372297921
ISBN: 978-83-7229-792-1
Data: 2018-11-28
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wyobraź sobie, że gubisz się we własnej kawalerce, że wokół ludzi dostrzegasz aureolę, że pamiętasz każdą minioną chwilę? Puść wodze fantazji i spojrzyj na świat inaczej niż wszyscy, choćby oczami tygrysa albo kogoś, kto namacalnie czuje ból innych ludzi. Spróbuj pomyśleć, jak to jest żyć w przeświadczeniu, że się już nie żyje, albo z dnia na dzień zmienić osobowość. Potrafisz?
Helen Thomson przez lata jeździła po świecie i spotykała się z osobami mającymi rzadkie zaburzenia pracy mózgu. W efekcie powstał zbiór osobliwych historii życiowych, przedstawionych nie tylko z perspektywy lekarzy, lecz przede wszystkim osób, które postrzegają świat kompletnie inaczej niż reszta ludzi.

Chcesz przeniknąć tajemnicę uczuć, kreatywności oraz poznać mechanizmy, które pozwalają nam zrozumieć nas samych? Chciałbyś nauczyć się doznawać halucynacji "na życzenie" lub osiągnąć mistrzostwo w zapamiętywaniu? A może chcesz jedynie zrozumieć, jak to jest, kiedy trzeba sobie radzić w życiu, będąc jednocześnie niezwykłym przypadkiem medycznym?
Jedno jest pewne, po lekturze tej książki zaczniesz myśleć nieszablonowo - całkiem nie do pomyślenia!

Książka "Nie do pomyślenia. O ludziach których mózgi działają inaczej" - Helen Thomson - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2018 r.