pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Necrosis. Przebudzenie

Autor książki:

Jacek Piekara

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 348 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379641444
ISBN: 978-83-7964-144-4
Data: 2016-06-24
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Niewidoma mała księżniczka znajduje pocieszycielkę i opiekunkę w starej niani. Co się wydarzy kiedy na królewski dwór przybędzie potężna czarodziejka narzeczona jej ojca?
Fałszywy egzorcysta trudniący się wyłudzaniem pieniędzy od naiwnych zostaje wezwany do królowej podziemnego świata miasta Kloudobergen złowrogiej mistrzyni zbrodni nazywanej Panią. Do czego mają się przydać jego talenty?
Maltretowany przez ojca wiejski chłopiec odkrywa tajemniczą jaskinię. Czy znajdzie w niej coś co raz na zawsze odmieni jego życie?
Owładnięty żądzą rodowej zemsty arystokrata otrzymuje plany tajnego przejścia które doprowadzi jego żołnierzy do samego serca wrogiego zamku. Jaką cenę trzeba będzie zapłacić za przysługi?
Opętana seksualnymi obsesjami piękna złodziejka i cmentarna hiena decyduje się popełnić straszliwe świętokradztwo. Kto wykorzysta jej zdolności niewiedzę oraz chorobę?
Co łączy tych pięć szczególnych postaci?
Wskrzeszą pradawne moce które mogą zmienić oblicze świata.

Książka "Necrosis. Przebudzenie" - Jacek Piekara - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 348 stron i została wydana w 2016 r.