pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nawet umarli kłamią

Autor książki:

Zygmunt Zeydler-Zborowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo LTW
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788375656244
ISBN: 978-83-7565-624-4
Data: 2019-08-07
20.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Franciszek Kociuba rozpoczyna pracę w komendzie milicji w Warszawie. Trudno mu przystosować się do życia w dużym mieście, doskwiera mu brak najbliższych, a do tego sprawy, którymi się zajmuje, są mało ekscytujące, zwłaszcza w porównaniu z zagadką zamordowania młodej kobiety, której rozwiązanie otworzyło mu drogę do kariery (wydarzenia te zostały opisane w kryminale pt. "Czerwona nitka").

Pewnego wieczoru Kociuba daje się zaprosić na "bananową" imprezę przez Justynę, córkę kobiety, u której wynajmuje pokój. Poznaje tam piękną Klaudię, która wkrótce zwierza mu się ze swych problemów - żyje w konflikcie z macochą i strachu przed ojczymem, który ją napastuje. To jednak dopiero początek problemów. Niedługo potem Justyna informuje go, że Klaudia podejrzewa swoich opiekunów o zamordowanie wuja, który nagle zmarł na serce. W tym samym czasie w ręce Kociuby trafia sprawa bogatego biznesmena, który przyjechał z USA i zaginął. Młody porucznik musi się bardzo postarać, by sprostać nowym wyzwaniom. Wkrótce przekona się, że nawet umarli kłamią?

Książka "Nawet umarli kłamią" - Zygmunt Zeydler-Zborowski - oprawa miękka - Wydawnictwo LTW. Książka posiada 260 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.