pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kardynalny błąd / Za dużo kobiet

Autor książki:

Zygmunt Zeydler-Zborowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo LTW
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 198 s.
EAN: 9788375656039
ISBN: 978-83-7565-603-9
Data: 2019-03-25
21.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Chirurg Andrzej Mierzwiński podczas pobytu w Zakopanem nawiązuje romans z zamężną kobietą. Po powrocie do Warszawy Izabela nie chce kontynuować znajomości, ale w końcu umawia się na kolejne spotkanie. Gdy Mierzwiński jest gotów do wyjścia z domu, w drzwiach jego mieszkania staje mężczyzna, który przedstawia się jako mąż Izabeli. Zaskoczony chirurg zostawia go na chwilę u siebie pod pretekstem wyjścia po papierosy i po wyjściu na zewnątrz natychmiast kontaktuje się z Izabelą. Gdy wraca, znajduje jej męża martwego ­- zadano mu cios chirurgicznym lancetem.

Para zakochanych znajduje w Puszczy Kampinoskiej martwego mężczyznę. W toku śledztwa okazuje się, że był to zamożny człowiek - w chwili śmierci był ubrany w drogie rzeczy, a jego mieszkanie jest luksusowo wyposażone. Tymczasem zamordowany pracował w spółdzielni krawieckiej. Dodatkowo sekcja wykazuje, że zabito go właśnie krawieckimi nożycami. Tymczasem na wybrzeżu zostaje znalezione ciało początkującej piosenkarki, której ktoś "pomógł" utonąć podczas nocnej kąpieli w morzu. Co łączy te dwie, pozornie odległe, sprawy?

Książka "Kardynalny błąd / Za dużo kobiet" - Zygmunt Zeydler-Zborowski - oprawa miękka - Wydawnictwo LTW. Książka posiada 198 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.