pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Naturalne planowanie rodziny. Wybrane zagadnienia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Nasza Przyszłość
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 163x235 mm
EAN: 9788388531972
ISBN: 83-88531-97-2
Data: 2007-04-11
Cena wydawcy: 21.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Upowszechnianie metod naturalnego planowania rodziny w społeczeństwie jest bardzo istotne. Oprócz wiedzy potrzebna jest też zachęta do ich stosowania. Prezentowaną książkę wyróżnia spośród innych, o podobnej tematyce, zwrócenie uwagi na zagadnienia etyki i moralności w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz nowe możliwości rozpoznawania płodności.
"Opiniowana książka podejmuje tematykę płodności ważną dla każdego człowieka, a w szczególności dla małżeństwa poważnie traktującego swoje zadania rodzicielskie. Przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców o różnym przygotowaniu teoretycznym w zakresie naturalnego planowania rodziny, a jej głównym celem jest propagowanie wiedzy o NPR oraz obalenie funkcjonujących, często nieprawdziwych poglądów na temat płodności i jej rozpoznawania. Każdy w niej może znaleźć coś dla siebie. Ta książka pobudza do myślenia i głównie z tej racji powinna się ukazać.”
Prof. dr hab. Andrzej Urbaniak

Książka "Naturalne planowanie rodziny. Wybrane zagadnienia" - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Nasza Przyszłość. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2006 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]