pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nasza planeta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 225x285 mm
EAN: 9788380625471
ISBN: 978-83-8062-547-1
Data: 2019-10-28
84.78  129.00  44.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Niezwykły album ze wstępem sir Davida Attenborough towarzyszący serialowi realizowanemu przez Netflix.

Nasza planeta to niezwykły album pełen widowiskowych zdjęć, opatrzony słowem wstępnym sir Davida Attenborough. Wydanie albumu towarzyszy emisji serialu przyrodniczego pod tym samym tytułem zrealizowanego przez platformę Netflix. Ekipa filmowa złożona z 600 osób przez 4 lata nagrywała materiał w 50 krajach. Autorzy dwóch znakomitych seriali przyrodniczych - Planety Ziemi i Błękitnej planety - zabierają nas w kolejną podróż po fascynującym świecie przyrody, by zaprezentować zachwycające ujęcia najbardziej intrygujących zwierząt żyjących na Ziemi i unaocznić zmiany, jakie zachodzą w środowisku naturalnym w wyniku działalności człowieka. Czasem ich skala jest tak ogromna, że trzeba je zobaczyć, by w nie uwierzyć.

Nasza planeta przybliża czytelnikowi rzadko spotykane gatunki zwierząt, a także słabo poznane dotychczas rejony Ziemi - od głębin oceanów, przez nieprzebyte tropikalne lasy deszczowe, aż po wieczną zmarzlinę. Przystępnie i obrazowo przekazane informacje pozwalają miłośnikom przyrody zgłębić ważne zagadnienia dotyczące świata dzikiej przyrody i zrozumieć znaczenie jego ochrony. Autorzy w bezprecedensowy sposób ukazują najbardziej spektakularne widoki na Ziemi i opisują wpływ człowieka na ekosystemy planety - od migracji antylop gnu w Afryce po kolonie pingwinów na Antarktydzie. Ta niezwykła książka jest ważnym głosem w globalnej dyskusji na temat konieczności bezzwłocznego podjęcia wspólnych działań na rzecz ochrony naszego globu.

Książka "Nasza planeta" - Alastair Fothergill, Keith Scholey - oprawa twarda - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2019 r. Cena 84.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Przygody młodego przyrodnika - okładka książki

Przygody młodego przyrodnika

David Atteenborough
Drzewa. Przewodnik Collinsa - okładka książki

Drzewa. Przewodnik Collinsa

Owen Johnson, David More
Produkty podobne:
Ziemia. Życie planety - okładka książki

Ziemia. Życie planety

Mike Goldsmith
Przygody młodego przyrodnika - okładka książki

Przygody młodego przyrodnika

David Atteenborough