pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nabożeństwo do Przeczystego serca św. Józefa
Tytuł książki:

Nabożeństwo do Przeczystego serca św. Józefa

Autor książki:

ks. Leszek Smoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
Wymiar: 110 x 160 mm
EAN: 9788366560680
ISBN: 978-83-66560-68-0
Data: 2021-04-07
7.13  9.90  2.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Nabożeństwo do Przeczystego serca św. Józefa - opis książki:

Praktykując Nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa stajemy się silniejsi i otwieramy się na Bożą łaskę. W opiekunie Świętej Rodziny zyskujemy potężnego patrona, który nie opuści nas i będzie za nami orędował do naszych ostatnich ziemskich chwil, a w godzinę śmierci wspomoże, byśmy stali się godnymi obietnic Jezusa. Naszą relację ze św. Józefem warto więc pogłębiać przez codzienną modlitwę za jego wstawiennictwem i wierne nabożeństwo w każdą środę miesiąca – dzień, w którym cały Kościół oddaje cześć patriarsze z Nazaretu. 

 

W trakcie trwających cztery lata objawień w Brazylii św. Józef przekazał obietnice: „Tak jak ja jestem sprawiedliwy i wierny w oczach Boga, tak też ci, którzy poświęcą się nabożeństwu do mojego serca, będą czyści, sprawiedliwi i święci w Jego oczach. Napełnię was łaskami i cnotami, wspierając w codziennej drodze do świętości. Wszyscy, którzy będą czynić dobro najbardziej potrzebującym – szczególnie chorym i umierającym, których pocieszam i ochraniam – otrzymają w ostatnim momencie życia łaskę dobrej śmierci. Ja sam będę prosił o dusze [dobroczyńców] mojego Syna – Jezusa – wraz z moją małżonką, Najświętszą Maryją. Pocieszymy ich w ostatnich godzinach na ziemi, będziemy przy nich wtedy obecni, a oni spoczną w pokoju naszych serc... Nawet ci, którzy popełnili najgorsze grzechy, mogą ufać w Bożą miłość i przebaczenie, a także i we mnie, w moje wsparcie”.

 

Nabożeństwo posiada zgodę  do prywatnego odmawiania Kurii Biskupiej Warszawsko-Praskiej z dnia 20.05.2019 r., nr 717(K)2019.

Książka "Nabożeństwo do Przeczystego serca św. Józefa " - ks. Leszek Smoliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2021 r. Cena 7.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]