pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Na wschód od zachodu. Apokalipsa rok drugi

Autor książki:

Jonathan Hickman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mucha Comics
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 424 s.
EAN: 9788367571029
ISBN: 978-83-6757-102-9
Data: 2023-01-20
182.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

DORADZALIBYŚMY MODLITWĘ, ALE ONA NIC NIE DA. ZASŁUŻYLIŚCIE NA TO, CO WAS SPOTKA.

Gdy Śmierć udaje się na poszukiwanie syna, któremu przeznaczone jest pogrążyć świat w ogniu (nawet jeśli chłopiec sam nie jest do końca o tym przekonany), Prorok Orion ucieleśnienie Przesłania przyzywa Wybranych na spotkanie, aby zadecydować o losie siedmiu krain i być może całej ludzkości. Alianse się zacieśniają, konflikty się pogłębiają, podwójni agenci wychodzą z ukrycia, toczą się głowy zdrajców i rozpoczyna się krwawa walka o prym w nowym porządku. Tymczasem Jeźdźcy Apokalipsy, chwilowo unieszkodliwieni przez syna Śmierci, ulegają kolejnej przerażającej przemianie, stając się czarnym koniem w rozpoczynającej się wojnie dni ostatnich.

NA WSCHÓD OD ZACHODU: APOKALIPSA ROK DRUGI to kontynuacja ponurej wizji świata na krawędzi apokalipsy, stanowiącej mozaikę gatunków: fantastycznonaukowego westernu, politycznego techno-thrillera i wreszcie horroru sięgającego po motywy ze starożytnych wierzeń. Jej autorem jest Jonathan Hickman (X-Men, Avengers, Fantastyczna Czwórka), uznany za jednego z najbardziej pomysłowych scenarzystów komiksowych ostatniego dziesięciolecia.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach EAST OF WEST #1629.

Książka "Na wschód od zachodu. Apokalipsa rok drugi" - Jonathan Hickman - oprawa twarda - Wydawnictwo Mucha Comics. Książka posiada 424 stron i została wydana w 2023 r. Cena 182.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.