pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Na rozstaju dróg

Autor książki:

Richard P. Evans

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788324017263
ISBN: 978-83-240-1726-3
Data: 2012-08-09
27.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

,,Życie to jest to, co nam się przytrafia, gdy planujemy coś innego. Od początku mojej wędrówki przekonuję się, jak prawdziwe są te słowa.

Kiedy po śmierci żony Alan postanowił sprzedać wszystko, co miał, i rozpoczął swoją przedziwną pieszą wędrówkę przez kontynent, nie wiedział, co może spotkać go po drodze. Szukał nadziei i ukojenia, pytał o sens cierpienia. Był skupiony na sobie. A jednak podczas wędrówki okazało się, że to on może pomóc innym i dzięki temu zapomnieć o własnej stracie i smutku. Zrozumiał to dzięki kilku wspaniałym kobietom, z którymi zetknął go los.

~~ Czego nauczy go spotkanie z tajemniczą Angel, która także próbuje zapomnieć o zdarzeniach z przeszłości W jaki sposób zakończy się historia Kailamai, doświadczonej przez życie dziewczynki I kim jest nieznajoma, siwowłosa kobieta, która poszukuje go od wielu tygodni ~~ Na rozstaju dróg to powieść Richarda Paula Evansa należąca do jego bestsellerowych Dzienników pisanych w drodze. Jest to opowieść o przeciwieństwach - o życiu i śmierci, nadziei i rozpaczy, bólu i ozdrowieniu, oraz o wąskich obszarach pomiędzy tymi skrajnościami, na których przebywa większość z nas.

Książka "Na rozstaju dróg" - Richard P. Evans - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2012 r. Cena 27.05 zł. Zapraszamy na zakupy!