pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Na przemytniczych szlakach. Podróże przez Azję i Europę

Autor książki:

Dariusz H. Stobiecki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 319 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366533141
ISBN: 978-83-6653-314-1
Data: 2021-10-11
35.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Trzymasz w rękach wyjątkową powieść. Cokolwiek myślałeś o kontrabandzie i przemytnikach, po lekturze tej książki zweryfikujesz swoje zdanie. Pamiętaj, że wszystko, co w niej opisane, zdarzyło się naprawdę.

"Na przemytniczych szlakach. Podróże przez Azję i Europę" to relacja z kilku lat życia mężczyzny zajmującego się przemytem, przy okazji zwiedzającego i poznającego kulturę krajów, przez które prowadzi jego szlak. Pełne ciekawych, zaskakujących uwag opisy miejsc i sytuacji oraz głębokie refleksje na temat buddyzmu i hinduizmu pozwolą Ci wkroczyć w egzotyczny świat Azji, Europy, a także zasiąść w fotelu w samolocie lecącym pomiędzy kontynentami.

Dotknij złota z Singapuru, skosztuj haszyszu z Nepalu, odwiedź świątynię bogini Kali, daj się zamknąć w indyjskim więzieniu, przejdź kontrolę na lotnisku, posiadając przy sobie fałszywy belgijski paszport, nie znając słowa w języku, który podobno jest Twoim rodzimym. Jeśli mało Ci wrażeń, ta książka zapewni ich o wiele więcej...

Książka "Na przemytniczych szlakach. Podróże przez Azję i Europę" - Dariusz H. Stobiecki - oprawa miękka - Wydawnictwo AlterNatywne. Książka posiada 319 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.62 zł. Zapraszamy na zakupy!