pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Na ostrzu noża

Autor książki:

Rahul Jandial

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 143x204 mm
EAN: 9788382251333
Data: 2022-03-23
30.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Co kryje się za zamkniętymi drzwiami sali operacyjnej, w której przeprowadza się zabiegi na ludzkim mózgu Jakie decyzje musi podejmować neurochirurg pochylony nad otwartą czaszką osoby, której życie i zdrowie w pełni zależą od jego umiejętności i możliwości współczesnej medycyny
Pacjentów i chirurgów łączą trudne kompromisy. I jedni, i drudzy stają czasami przed dramatycznymi wyborami i jest to nieuniknione, bo chirurgia stawia życie na ostrzu noża, obnażając najczulsze punkty zarówno pacjenta, jak i lekarza,.

Rahul Jandial jest neurobiologiem i chirurgiem specjalizującym się w leczeniu raka mózgu. Ten znakomity i doświadczony lekarz na kartach tej książki otwarcie przyznaje się do błędów, które prześladują go od lat. Przedłużył życie tysiącom ludzi, ale jego interwencje powodowały też ból i cierpienie. Wysłuchaj jego opowieści o odporności, odwadze i zaufaniu pacjentów oraz lekcjach, których mu udzielili. Obok opisów ekstremalnie skomplikowanych operacji znajdziesz tu głęboki i wzruszający wgląd w psychikę neurochirurga, który dzień w dzień dochodzi do granic ludzkich możliwości.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Na ostrzu noża" - Rahul Jandial - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2022 r. Cena 30.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.