pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Myto ogarów. Tom 8. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych

Autor książki:

Steven Erikson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1104 s.
Wymiar: 220x140 mm
EAN: 9788367023238
ISBN: 978-83-6702-323-8
Data: 2022-04-14
46.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Powiadają, że Kaptur, Pan Śmierci, zgromadził zastęp bogów w miejscu znajdującym się poza zasięgiem śmiertelników. Powiadają, że czeka on na końcu każdego planu i spisku, wszystkich zakrojonych na wielką skalę ambicji. Tym razem jednak sprawy mają się inaczej. Tym razem Kaptur jest na początku
Darudżystan poci się w letnim upale. Miasto jest pełne złowrogich omenów, niepokojących pogłosek i podstępnych szeptów. Przybyli obcy, morderca wziął się do roboty, możliwe też, że budzi się pradawna tyrania. Na byłych Podpalaczy Mostów z Baru K rula zwrócili swe śmiercionośne spojrzenia miejscy skrytobójcy. Niski, korpulentny człowieczek w czerwonej kamizelce jest przerażony swą wciąż rosnącą tuszą, wie jednak, że to najmniejsze z jego zmartwień. Gdzieś w dali słychać bowiem ujadanie ogarów.
W dalekim Czarnym Koralu z pozoru obojętne rządy sprawują Tiste Andii. Pod potężnym kurhanem usypanym pod miastem gromadzą się tysiące wyznawców kultu Odkupiciela. Ongiś był on śmiertelnikiem, a jego honor i szlachetność czynią go bezbronnym wobec wypaczonych ambicji wyznawców.
Tak więc, Kaptur stoi na początku spisku, który wstrząśnie całym kosmosem, na jego końcu zaś czeka ktoś inny. Nadszedł czas, by Anomander Rake, Syn Ciemności, naprawił straszliwy, starożytny błąd.
Z tym kolejnym rozdziałem wspaniała opowieść Stevena Eriksona zbliża się do ostatniego etapu.

Książka "Myto ogarów. Tom 8. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych" - Steven Erikson - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 1104 stron i została wydana w 2022 r. Cena 46.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.