pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
My to mamy speeda!
książka:

My to mamy speeda!

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788372988270
ISBN: 83-7298-827-7
Data:2001-02-02
Cena wydawcy: 32.90 złpozycja niedostępna

My to mamy speeda! - opis wydawcy:

Jak w tydzień odbyć podróż dookoła świata, próbując wydać mnóstwo łatwo zarobionych pieniedzy i zapomnieć o stracie przyjaciela? Zaczynając wyprawę od Grenlandii, czy Senegalu...
Przedstawione w książce wydarzenia rozegrały się po śmierci Jacka, a przedtem, jak mama i ja utonęliśmy w zimnej, brunatnej rzece Gauviare we wschodnej części Centralnej Kolumbii wraz z czterdziestoma dwoja krajowcami, których nie zdążyliśmy nawet poznać...
Dzień był jasny i czysty jak niebieskie oczy, podobnie jak pierwszy dzień tej opowieści, rozpoczynającej się przed kilku laty w styczniu, w północnej części Chicago, w gęstym cieniu Wrigley, podczas gdy ciekawski wiatr ciągnie nisko od najeżonego, na wpół zamarzniętego jeziora. Byłem w czterech ścianach, rozgrzany i chodziłem od drzwi do drzwi.
"Odważna, rozczulająca powieść drogi... Szybkie zdania, które płyną, wirują, szybują, krążą i powracają do czytelnika niczym dary grawitacji i wdzięku... Nikt nie pisze lepiej niż Dave Eggers o młodych ludziach, którzy mają ambicję być jednocześnie autentyczni i szczerzy".
"The New York Times Book Review"
"Talent pisarski Eggersa jest najwyższej próby: popatrzmy na jego zabawne, idealnie skomponowane dialogi, na sposób, w jaki ta proza subtelnie wychwytuje niuanse myśli bohatera... i na przejrzyste niczym woda w strumieniu opisy. Tak, mamy do czynienia z literackim geniuszem..."
"Time"
"Dzieło niesamowicie utalentowanego pisarza.... Tak jak niegdyś powieści Jacka Kerouaca, książki Dave`a Eggersa nie tylko dokumentują doświadczenia całego pokolenia, ale stanowią dlań istotną inspirację."
"LA Weekly"
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Dave Eggers - autor m.in.:
Krąg - pudełko audiobooku
Krąg Dave Eggers;
Krąg - okładka książki
Krąg Dave Eggers;
Piątek, 19 Kwietnia 2019 roku.