pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zapach wspomnień

Autor książki:

Ewelina Kłoda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 602 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788377859759
ISBN: 978-83-7785-975-9
Data: 2016-06-30
30.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wiele wspomnień budzą w nas zapachy? Jak często przywracają pamięć? O tym właśnie przekonają się bohaterki "Zapachu wspomnień" - trzy matki i trzy nastoletnie córki.

Grażyna po bolesnej stracie usiłuje na nowo odbudować swoje życie; Basia każdego dnia zmaga się z przemocą psychiczną ze strony męża, a rozwiedziona Małgorzata romansuje z młodszym od siebie mężczyzną. Po nieoczekiwanej wyprowadzce z rodzinnego miasta nastoletnia Alicja pragnie odnaleźć sens w nowej rzeczywistości; niepewna siebie Patrycja po cichu marzy, by przystojny kolega z klasy zwrócił na nią uwagę, a buntownicza Ela jest gotowa na naprawdę wiele, byle tylko znaleźć się w centrum zainteresowania. Tych sześć wyjątkowych kobiet i dziewcząt na swojej drodze do szczęścia będzie musiało powalczyć z własnymi słabościami i demonami przeszłości.

"Zapach wspomnień" to wielowątkowa i barwna opowieść o przeznaczeniu i stracie, o problemach rodzinnych i trudnych wyborach, o pierwszych rozczarowaniach i drugich szansach.

Książka "Zapach wspomnień" - Ewelina Kłoda - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 602 stron i została wydana w 2016 r. Cena 30.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.