pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Muza w czasie zarazy. Pigułki poetyckie

Autor książki:

Ireneusz Ruchniewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 114 s.
Wymiar: 214x154 mm
EAN: 9788320557558
ISBN: 978-83-2055-755-8
Data: 2020-09-30
26.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ireneusz Ruchniewicz, urodził się w 1959 r. w Elblągu. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku (Wydział Wychowania Muzycznego) i Studium Podyplomowego na kierunku Wiedza o Teatrze, Filmie i Telewizji na Uniwersytecie Gdańskim. W trakcie studiów działał w kabarecie studenckim Łul. Wraz z tym zespołem otrzymał Nagrodę główną, Nagrodę publiczności oraz kilka nagród indywidualnych na Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Koszalinie; także 3. nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Pracował w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku i w Studium Aktorskim przy tym teatrze w charakterze muzyka, akompaniatora i nauczyciela muzyki. Był też nauczycielem muzyki (fortepianu i umuzykalnienia) w Szkole Muzycznej i w Studium Nauczycielskim w Elblągu. Od 33 lat mieszka z rodziną w Niemczech, gdzie aktualnie pracuje w branży komputerowej. Po przerwie powrócił do twórczości, którą zajmuje się od czasów studenckich. W 2019 r. wydał tomik poezji Miniatury poetyckie, czyli Rozważania przy wieszaniu prania.
We wszystkich krajach dotkniętych pandemią została wprowadzona kwarantanna w warunkach domowych lub całkowita izolacja w przypadku podejrzenia o zakażenie. Do przepisów dotyczących kwarantanny i do nawoływań, by pozostać we własnych czterech kątach, trudno było się dostosować bezdomnym.

Książka "Muza w czasie zarazy. Pigułki poetyckie" - Ireneusz Ruchniewicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza. Książka posiada 114 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.