pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie tylko dla grzeszników

Autor książki:

Krzysztof K. Stolz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 838 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788372560032
ISBN: 978-83-7256-003-2
Data: 2019-01-17
34.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

KRZYSZTOF KAMIL STOLZ urodził się 24 stycznia 1951 roku w Białej Piskiej na Mazurach. Ukończył filologię polską i studia doktoranckie na Uniwersytecie Gdańskim. Debiutował w gdańskich .Literach" w 1973 r. Dotychczas opublikował następujące książki poetyckie: „Szpitale", .Requiem dla poety", .Teraz jesteś", „Żeby zbliżyć się do ciebie", „Szpitale, wiersze i poematy" - wybór poezji, „Ale powiedz tylko słowo...", „Bracie, Judaszu", „Jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić. Księga uzdrowienia", „Nowa Desiderata. Desiderium Novum".

KSIĄŻKA „NIE TYLKO DLA GRZESZNIKÓW. DUCHOWY PRZEWÓD NIK GODZIWEGO ŻYCIA" ukierunkowana na głębię Chrystusowej miłości, jest synteząduchowego przesłania Dwunastu Kroków AA - Chrystusowym Listem do uzdrowionych braci alkoholików i narkomanów. Cztery części książki, cztery poematy: „Dziesięć przykazań trzeźwych alkoholików i narkomanów"; „Droga błogosławionej bezsilności"; „Dwanaście Kroków życia rozumem i łaską, w jedności z Najświętszym Sercem Jezusa i Niepokalanym Sercem Maryi"; „Pieśń Bożej miłości" - zostały zarysowane jako kompendium duchowych sugestii dla osób zniewolonych przez uzależnienia i nałogi, ale również dla zranionych grzechem nie-kochania i nieprzebaczenia, a także dla tych, którzy pogubili się na drogach wiary.

Nie ma piękniejszej drogi niż droga trzeźwości, albowiem trzeźwość nie jest tylko uwolnieniem od alkoholu i narkotyków, jest dojrzałością emocjonalną i psychiczną, intelektualną, duchową i twórczą. Uzdrowieni alkoholicy i narkomani uczą_sią przede wszystkim, jak krok po kroku dojść do trzeźwości, aby stać się dojrzałymi synami i ojcami, dojrzałymi córkami i matkami.

Leszek Woźnica COr.

Książka "Nie tylko dla grzeszników" - Krzysztof K. Stolz - oprawa miękka - Wydawnictwo Pomoc. Misjonarzy Krwi Chrystusa. Książka posiada 838 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.