pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych
Tytuł książki:

Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych

Autor książki:

Sławomir Kołodziejczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788320619805
ISBN: 978-83-2061-980-5
Data: 2017-04-24
60.67  79.00  18.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bogato ilustrowany podręcznik dotyczący montażu, konserwacji i naprawy instalacji elektrycznych. Opisano w nim zasady bhp podczas wykonywania prac elektrycznych, technologię pracy elektryka, zasady montażu układów instalacyjnych, metody montażu instalacji elektrycznych, dobór i montaż zabezpieczeń w instalacjach elektrycznych oraz montaż rozdzielnic niskiego napięcia, jak również zasady wykonywania prac konserwacyjnych, diagnozowania i naprawy instalacji elektrycznych. Treść poszczególnych rozdziałów wzbogacono o ćwiczenia pomagające w zdobyciu umiejętności praktycznego montażu i konserwacji instalacji elektrycznych. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania i polecenia kontrolne umożliwiające uczniowi samoocenę stopnia opanowania materiału. Podręcznik zawiera treści zgodne z podstawą programową kształcenia w zawodach technika elektryka i elektryka oraz jest przystosowany do wykorzystania przez kolejne roczniki uczniów (tzw. podręcznik wieloletni).

Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technik elektryk i elektryk oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji E.8. Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych.

Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 3 /2017

Książka "Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych" - Sławomir Kołodziejczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2017 r. Cena 60.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sławomir Kołodziejczyk - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Sygnały i systemy - okładka książki
Sygnały i systemy Jacek M. Wojciechowski
Sztuka elektroniki - okładka książki
Sztuka elektroniki Paul Horowitz, Winfield Hill
Produkty podobne:
Przewody i kable elektroenergetyczne - okładka książki
Przewody i kable elektroenergetyczne Marian Germata, Jan Grobicki