pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Moja żona głaszcze jeże. Rozmowy małżeńskie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarne
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788380499454
ISBN: 978-83-8049-945-4
Data: 2019-11-26
24.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Czy długi udany związek to wynik wielu kompromisów, czy raczej sporadycznego rzucania talerzami? A zakochanie? Czy zawsze w końcu znika? A może przyzwyczajenie nie musi zająć miejsca namiętności? Bohaterowie książki Błażeja Strzelczyka opowiadają o tym, co w małżeństwie najważniejsze - o codziennych radościach, kłótniach, wybaczaniu, dzielonych pasjach i budowaniu wspólnego miejsca na ziemi. O tym, jak istotny jest dotyk, przytulenie i uśmiech. O miłości z przyjaźni i przyjaźni w miłości.

"Moja żona głaszcze jeże" to czuła i mądra książka o miłości i wzajemnym zrozumieniu oraz poruszające świadectwo pogodzenia się z upływającym czasem.

Rozmówcy: Justyna Pronobis-Szczylik i Cezary Szczylik, Henryka Krzywonos-Strycharska i Krzysztof Strycharski, Ludwika i Henryk Wujcowie, Elżbieta i Przemysław Malzhanowie, Hanna i Antoni Gucwińscy, Barbara i Ludwik Wilczyńscy, Grażyna i Wojciech Jagielscy, Joanna i Jan Kulmowie, Małgorzata Goetz i Karol Modzelewski oraz Anna i Tadeusz Sobolewscy
"Warto się przytulać. Całować. Wspólnie oddychać. Nie rzucać talerzami. Nie mieć racji. I nie być miłosnym radykałem. Cieszyć się sprawami małymi: że dało się radę dobiec na czas na przystanek, i wielkimi: że umiało się znieść porażkę. Warto za sobą tęsknić. Przede wszystkim: dobrze jest ze sobą rozmawiać. Pielęgnować miłość.

To są historie o kochaniu. I o starzeniu się. Rozmowy ze starymi kochankami o tym, co jest na końcu. I co zostanie, gdy ciało się wyczerpie, pamięć zawiedzie, a zapał zgaśnie."

Błażej Strzelczyk

Książka "Moja żona głaszcze jeże. Rozmowy małżeńskie" - oprawa twarda - Wydawnictwo Czarne. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.73 zł. Zapraszamy na zakupy!