pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Moja misja trwa. Jezu, Ty się tym zajmij! cz. 2

Autor książki:

Joanna Bątkiewicz-Brożek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366859548
ISBN: 978-83-6685-954-8
Data: 2021-11-24
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kontynuacja bestsellerowej książki Jezu, Ty się tym zajmij! Drogi czytelniku, jeśli zamierzasz sięgnąć po tę książkę, licz się z tym, że zarwiesz kilka nocy, zawalisz parę ważnych spraw i przeoczysz sporą liczbę podjętych zobowiązań. W zamian za to otworzy się przed tobą wiele faktów i okoliczności z życia świętego kapłana z Neapolu, poruszy się serce i przymusi do przemyśleń, a co najważniejsze, pozwoli ci przez pewien czas oddychać nadprzyrodzonością. (...) Joanna ma talent do opowiadania, a jeszcze większy do wyszukiwania miejsc oraz osób na pozór całkowicie niedostępnych. Sięga po nowych świadków, wydobywa z rumowisk nieznane dokumenty, otwiera zaryglowane drzwi.

KS. PROF. ROBERT SKRZYPCZAK Joanna Bątkiewicz-Brożek, autorka bestsellerowej biografii Jezu, Ty się tym zajmij!, wicepostulatorka procesu beatyfikacyjnego ks. Dolindo Ruotolo, kontynuuje podróż śladami niezwykłego kapłana z Neapolu. Odkrywa pozostawione przez niego dziedzictwo i proroctwa, a także ukazuje jego heroiczną drogę krzyża. Dlaczego był wyszydzany i odrzucony przez Kościół, któremu pozostał posłuszny do końca Kto chciał go zniszczyć i czemu toczył zażartą walkę z dziełami mistyka z Neapolu Jak o. Dolindo widział rolę kobiety w Kościele Co mówi w przesłaniu z zaświatów i swoim duchowym testamencie Ta porywająca opowieść o skromnym kapłanie z Neapolu będzie dla wielu czytelników ogromnym zaskoczeniem. JOANNA BĄTKIEWICZ-BROŻEK - ur. w 1976 r., żona i mama. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium Postulatorskie przy Kongregacji ds. Świętych w Rzymie. Wicepostulatorka w procesie beatyfikacyjnym i kanonizacyjnym o. Dolindo. Autorka pierwszej biografii o. Dolindo, Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda nagrodzonej Feniksem w 2018 r. Od kilku lat bada życie sługi Bożego z Neapolu.

Książka "Moja misja trwa. Jezu, Ty się tym zajmij! cz. 2" - Joanna Bątkiewicz-Brożek - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2021 r.