pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mój mechanik

Autor książki:

Helena Leblanc

Dane szczegółowe:
Wydawca: Litera Inventa
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 284 s.
EAN: 9788367355001
ISBN: 978-83-6735-500-1
Data: 2022-08-30
38.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Co się stanie, kiedy inteligentna, obdarzona ognistym temperamentem i ciętym dowcipem, ale zawiedziona męskim rodzajem kobieta spotka przystojnego mechanika, który pewnością siebie mógłby przebić każdego A co będzie, kiedy Casanova w ogrodniczkach trafi na pierwszą kobietę, która mu się oprze
Pierwsze spotkanie Luizy i Mateusza to nie tylko zderzenie mężczyzny i kobiety, ale również dwóch mocnych charakterów i kompletnie różnych stylów życia. Aż iskry lecą!
A kiedy do akcji wkracza wredny, ale przystojny i fascynujący szef Luizy, a zazdrosna dawna kochanka Mateusza coraz częściej przypomina o sobie, historia zamienia się w emocjonalny rollercoaster dla obojga bohaterów.

Mój mechanik to zabawne komentarze i sytuacje, odrobina wzruszeń, ale przede wszystkim gorący, pełen emocji romans, który może udowodnić, że nie wszystko złoto, co się świeci - i nie wszystko błoto, co się lepi. A także, że miłość może przytrafić się każdemu, nawet w najbardziej zaskakującym czasie i miejscu.

***
Myślicie, że nie da się napisać wciągającej, namiętnej historii rozgrywającej się na polskiej prowincji Debiutująca Helena Leblanc udowodni Wam, że się mylicie! Dajcie się porwać na ekscytującą, lecz momentami wyboistą przejażdżkę z seksownym mechanikiem i dziewczyną, dla której totalnie stracił głowę. Zabawna, romantyczna, a miejscami także wzruszająca - taka właśnie jest książka Mój mechanik. Bardzo polecam!
Ludka Skrzydlewska

Książka "Mój mechanik" - Helena Leblanc - oprawa miękka - Wydawnictwo Litera Inventa. Książka posiada 284 stron i została wydana w 2022 r. Cena 38.54 zł. Zapraszamy na zakupy!