pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mój las

Autor książki:

Melanie Rutten

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wytwórnia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 215x280 mm
EAN: 9788364011634
ISBN: 978-83-6401-163-4
Data: 2019-01-11
25.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Oto historia małej dziewczynki, która ma dwa domy. Po rozstaniu rodziców jest na nich tak zła, że postanawia zostać Żołnierzem i uciekać w głąb lasu, który jest pomiędzy jej dwoma domami. Tam wyobraża sobie inny, wymarzony świat i ucieka od tego, który wywrócił się do góry nogami. Jako zły na wszystkich Żołnierz chce pokazać, że jest najsilniejsza, najszybsza, najmądrzejsza ...silniejsza niż emocje, które przytłaczają ją po separacji rodziców. Las to terytorium, na którym króluje jej prawo i nastroje. Tam spotyka Króliczka, Kota, zakochanego Jelenia, Niedźwiedzicę, Książkę i innych, dzięki którym odkrywa miłość i przyjaźń, moc wzajemnej pomocy i dzielenia się. Stopniowo uczy się opłakiwać miłość, która kiedyś zjednoczyła jej rodziców. W końcu rozumie, że to nie jej wina, że dorośli nadal kochają swoje maleństwa, cokolwiek się stanie.

Mélanie Rutten w delikatny i emocjonalny sposób pokazuje różne fazy akceptacji przez dzieci rozwodu rodziców, sprzeczne emocje, niepokoje i sekrety. Mój las to magiczna, uspokajająca książka jak jasne światełko w ciemnym lesie.

Pozostałe tytuły w tej serii: Mój Cień, Źródło.

Książka "Mój las" - Melanie Rutten - oprawa twarda - Wydawnictwo Wytwórnia. Książka posiada 56 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.24 zł. Zapraszamy na zakupy!