pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga do Domu

Autor książki:

Aneta Zychma

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Koloru
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 44 s.
EAN: 9788362238606
Data: 2021-04-30
29.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jedna z gwiazd postanawia spaść na ziemię i zostać dziewczynką. Odnalezienie Domu nie będzie jednak takie proste, jak początkowo myślała. Czeka ją niebezpieczna podróż, w trakcie której spotka zwinne Pająki, rozrabiakę Wiatr i tajemniczego Pana Kota. Czy ostatecznie mała bohaterka znajdzie swój wymarzony Dom i trafi w ramiona kochających rodziców?
Droga do Domu to uniwersalna historia o tym, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi i niezależnie od miejsca pobytu czujemy się jak u siebie.

Aneta Zychma - polonistka, pedagożka, konsultantka kryzysowa. Promuje Rodzicielstwo Bliskości, Porozumienie bez Przemocy oraz pedagogikę empatyczną. W kręgu jej zainteresowań znajduje się także dziecięce rozumienie śmierci i wsparcie dzieci w procesie żałoby. Współtworzy kolektyw Instytutu Dobrej Śmierci. Debiutowała bajką Tadzik i rak o chłopcu chorym terminalnie.

Ilustratorka, Katarzyna Samosiej, jest absolwentką ASP w Łodzi. Jako artystka zajmuje się sztuką książki i ilustracją. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach w Polsce i za granicą.

Książka "Droga do Domu" - Aneta Zychma - oprawa twarda - Wydawnictwo Studio Koloru. Książka posiada 44 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.