pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mogło być gorzej
Tytuł książki:

Mogło być gorzej

Autor książki:

Teresa M. Rudzka

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788366754157
ISBN: 978-83-6675-415-7
Data: 2021-01-27
30.09  37.90  7.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

"Lubimy historie, które dobrze znamy. Tę pokochacie!" - Ałbena Grabowska, pisarka
Pewnego dnia w wypadku zginęła kobieta, a wcześniej matka straciła syna. Rodziny zmarłych przeżywając żałobę, egzystują na miarę swoich charakterów i możliwości. Radca Fabian Jurek straciwszy żonę w nietypowych okolicznościach, rozmyśla nad własnym życiem, uciekając w pracę. Nie może dojść do porozumienia z córką Justyną, anorektyczką, podchodzącą kolejny raz do matury. Starsza kilka lat od Fabiana Mira, poetka i redaktorka, wszystkie swoje uczucia, pragnienia i nadzieje scedowała na syna Marlona i na kotkę Bożenkę.

Oboje poznają się zupełnie przypadkowo, aby natychmiast zapałać do siebie niechęcią. Mira i Fabian mają trudne charaktery, bagaż złych przeżyć, utrwalone przyzwyczajenia i nawyki, ale ich wzajemna antypatia przechodzi ewolucję. Wkrótce wyznają sobie uczucie, później dochodzą do wniosku, że nie są w stanie żyć razem, ponieważ zbyt wiele ich dzieli. Następnie
Równolegle obserwujemy losy Justyny, córki Fabiana, i syna Miry - Marlona. Ona jest rozpieszczona, samowolna, lubi zawsze stawiać na swoim. Zakochuje się w porządnym, odpowiedzialnym Marlonie, który nie może ścierpieć nachalności Justyny, więc ich znajomość szybko wygasa - podobnie jak u rodziców. Do czasu
Zabawna, słodko-gorzka opowieść o perypetiach uczuciowych, romans i historia codziennego życia. Mogło być gorzej, czyli: jak iść za głosem serca, czy i jak można się otworzyć na drugiego człowieka oraz co w tym wszystkim robią kotka Bożenka i pies Lolo. Sarkazm i nieco czarnego humoru. To książka dla każdego. Będziecie zachwyceni!

Książka "Mogło być gorzej" - Teresa M. Rudzka - oprawa miękka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.09 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Teresa M. Rudzka - autor m.in.:
Produkty podobne:
Rozmerdane święta - okładka książki

Rozmerdane święta

Agnieszka Olejnik
Finezja uczuć - okładka książki

Finezja uczuć

Aneta Krasińska
Histeryczki - okładka książki

Histeryczki

Roxane Gay