pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mówił im wiele w przypowieściach

Autor książki:

ks. Zbigniew Sobolewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788381441377
ISBN: 978-83-8144-137-7
Data: 2019-03-19
19.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mimo że od ich wygłoszenia upłynęło tak wiele stuleci, przypowieści Jezusa nadal fascynują swą mądrością, prostotą i pięknem. Są doskonałym sposobem poznawania tajemnic królestwa Bożego. Także my, współczesne pokolenie chrześcijan, możemy karmić nimi swój umysł i serce.

Rozważania te uczą uważnego słuchania Mistrza z Nazaretu, zachęcają do sięgnięcia po Ewangelię i odniesienia jej do naszego zwyczajnego, codziennego życia. Dzięki temu możemy stawać się coraz mocniejsi w wierze i doświadczać przemieniającego działania Ewangelii - wszak jest ona "księgą z mocą".

Odbiorcy
- poważnie traktujący własny rozwój
- starający się o pogłębienie wiary
- miłośnicy Ewangelii i słowa Bożego
- pragnący ożywić swoje życie wewnętrzne
Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę
Książka ta jest zbiorem refleksji zrodzonych podczas lektury ewangelicznych przypowieści, próbą odczytania ich na nowo w kluczu cnót i zasad moralnych. "Życzę wszystkim Czytelnikom, by zatrzymanie się nad przypowieściami Jezusa zainspirowało ich do dalszych poszukiwań, przemyśleń oraz posłużyło im do umocnienia się w wierze" (ks. Zbigniew Sobolewski).

Książka "Mówił im wiele w przypowieściach" - ks. Zbigniew Sobolewski - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2019 r. Cena 19.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.