pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mniam! Co w brzuchu burczy Wiem i ja

Autor książki:

Anna Czerwińska-Rydel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papilon
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 30 s.
EAN: 9788327104564
ISBN: 978-83-2710-456-4
Data: 2021-08-09
32.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiem i ja. Edukacja z humorem. Ilustracje z całym mnóstwem szczegółów. Tekst przyjazny dzieciom. Trwałe, kartonowe strony.

Ile to jest kęs? Jak to się dzieje, że połykamy jedzenie? Co dzieje się w żołądku? Czy to dobrze, że w jelitach mieszkają bakterie? Po co robimy kupę? Wszystko o tym, co dzieje się z JEDZENIEM w naszym ORGANIZMIE! Zabawny duet ekspertów - Profesor Mądralski i Krowa - - bierze bod lupę BRZUCH, by odpowiedzieć na każde pytanie!
Wiek przedszkolny to czas w życiu dziecka, w którym kształtują się przyzwyczajenia mające wpływ na jego późniejsze życie. Maluch uczy się odpowiedzialności za swoje zdrowie i nabywa nawyków żywieniowych. Dzięki książce zajrzy w głąb jamy ustnej i przełyku, obejrzy żołądek, przekona się, jak długie są jelita. Dowie się, co dzieje się z każdym kęsem, który zjadamy i jak ważne jest zdrowe odżywianie. Książka w przyjazny, prosty sposób wyjaśnia pojęcia, takie jak: sok żołądkowy, enzymy, wyrostek robaczkowy.

W serii:
Kłap! Co w zębach zgrzyta

Książka "Mniam! Co w brzuchu burczy Wiem i ja" - Anna Czerwińska-Rydel - oprawa twarda - Wydawnictwo Papilon. Książka posiada 30 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.