pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Zagraj to, Fryderyku! Czytam sobie. Poziom 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 145x185 mm
EAN: 9788327670731
ISBN: 978-83-2767-073-1
Data: 2023-03-08
11.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Co sprawiło, że mały Fryderyk stał się wielkim kompozytorem Muzykalna rodzina, staranne wykształcenie, a może jego własna wrażliwa dusza
Oto opowieść o muzyce, która mieszkała w chłopcu od zawsze, oraz o talencie, którym Fryderyk zachwycił świat. Czytam sobie to trzystopniowy program do nauki czytania Poziom 1 Składam słowa, pierwszy poziom serii Czytam sobie, to wspaniały początek nauki czytania. Proste i zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron wyrazy w ramkach służą do ćwiczenia głoskowania. Ilustracje najlepszych polskich twórców są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Poziom 2 Składam zdania, drugi poziom Czytam sobie to propozycja dla dzieci, które rozpoczęły już swoja przygodę z czytaniem. Zdania są tu dłuższe, a w tekście jest więcej dialogów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a wyrazy w ramkach pomagają w ćwiczeniu sylabizowania. Ciekawe, zabawne historie pióra wybitnych polskich autorów i ilustracje autorstwa najlepszych polskich ilustratorów sprawią, że czas spędzony na czytaniu, będzie czasem świetnej zabawy. Poziom 3 Połykam strony to trzeci poziom serii Czytam sobie przeznaczony dla dzieci, które już czytają samodzielnie. Duża czcionka ułatwia czytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczku na końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nad ilustracjami dają poczucie obcowania z prawdziwą książką.

Podręcznik „Zagraj to, Fryderyku! Czytam sobie. Poziom 1” - oprawa miękka - Wydawca: Harper Collins Polska. Cena 11.68 zł. Zapraszamy na zakupy!