pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Miłosierni jak Ojciec. Rozważania biblijne
Tytuł książki:

Miłosierni jak Ojciec. Rozważania biblijne

Autor książki:

ks. Mirosław S. Wróbel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gaudium
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 228 s.
Wymiar: 120x200 mm
EAN: 9788375482300
ISBN: 978-83-7548-230-0
Data: 2016-04-23
9.64  12.00  2.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Obchodzony w Kościele powszechnym Rok Miłosierdzia stanowi zachętę dla nas wszystkich, aby w Piśmie Świętym szukać inspiracji dla pogłębienia wrażliwości na potrzeby bliźnich wokół siebie i w świecie. Zachęca do tego niestrudzenie papież Franciszek, który z Rokiem Miłosierdzia wiąże wielkie nadzieje na odnowę Kościoła. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi ks. prof. Mirosław Stanisław Wróbel w swojej książce Miłosierni jak Ojciec. Rozważania biblijne. To zbiór głębokich refleksji biblijnych, osnutych wokół tekstów Starego i Nowego Testamentu. Autor w piętnastu kolejnych rozważaniach z wielkim kunsztem prowadzi swych czytelników poprzez orędzie proroków biblijnych do największego przykazania miłości Boga i bliźniego. Pragnie on przywrócić pojęciu "miłosierdzie" jak najgłębszą, biblijną treść.

Książka powstała z natchnienia Bożego w Roku Miłosierdzia. Przemyślenie zawartych w niej treści pozwoli każdemu zanurzyć się w oceanie miłosierdzia Bożego i podjąć konkretne zadania na czas szczególnej łaski, jaką Pan zsyła w tych dniach na ziemię.

ks. prof. Antoni Tronina

Książka "Miłosierni jak Ojciec. Rozważania biblijne" - ks. Mirosław S. Wróbel - oprawa miękka - Wydawnictwo Gaudium. Książka posiada 228 stron i została wydana w 2016 r. Cena 9.64 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Mirosław S. Wróbel - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: