pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miłość z nutą imbiru

Autor książki:

Agnieszka Olejnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 412 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788379764907
ISBN: 978-83-7976-490-7
Data: 2016-10-10
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zapach lasu i zimy, czegoś z dzieciństwa, czegoś dobrego, wypełniał każdy kąt. Czy magia świąt zdziała cuda i uda się naprawić zniszczone relacje?
Ewa wreszcie odnalazła szczęście, lecz nadal marzy o najprostszych rzeczach, takich jak codzienne zasypianie u boku ukochanego. Andrzej nie jest z nią całkiem szczery, co sprawia, że oboje oddalają się od siebie. Ewa martwi się także o swą skrytą córkę - kiedy zawodzą próby przeprowadzenia szczerej rozmowy, pozostaje jej potajemne śledzenie bloga Klaudii.

Czy Ewa i Andrzej zawalczą o swój związek, kiedy na horyzoncie pojawi się ktoś inny? Czy Klaudia wsłucha się we własne pragnienia i odnajdzie prawdziwą siebie? Bohaterowie Miłości z nutą imbiru muszą sprostać codziennym wyzwaniom, otworzyć się na drugiego człowieka, a niekiedy przyznać do popełnionego błędu?
Agnieszka Olejnik zaprasza nas do świata, w którym nie zawsze możemy znaleźć prosty kontrast czerni i bieli. Prawdziwe, przejmujące emocje, które zna każdy z nas - bo życie zazwyczaj ma smak słodko-gorzki, ze szczyptą imbiru.

Książka "Miłość z nutą imbiru" - Agnieszka Olejnik - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 412 stron i została wydana w 2016 r.