pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Miłość w blasku kominka (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383341804
Data: 2023-04-17
23.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

ROMANTYCZNY GDAŃSK PEŁEN MAGICZNYCH CHWIL
Albert, wdowiec i ojciec czterech córek, w tym jednej zamężnej, na prośbę przyjaciela postanawia pomóc mu w dość delikatnej sprawie, mając w tym ukryty plan. Przez miniony rok próbował znaleźć dla kolejnej córki wyjątkowego narzeczonego, ale jego próby skończyły się porażką. Zbliża się jednak świąteczny czas, a sposobność przytrafia się sama. Albert ponownie postanawia zabawić się w swata, licząc, że w nadchodzące święta wydarzy się cud.

Córki Alberta czekają kolejne manewry miłosne i okazja do wyprawienia wyjątkowych świąt. W kamienicy Orłowskich znowu zrobi się głośno i tłumnie, a kobiecy punkt widzenia zderzy się z męskim, co może zwiastować świąteczną katastrofę albo najpiękniejszy magiczny czas.

Romantyczny Gdańsk w zimowej odsłonie, urokliwy park w białym puchu i miłość, która pojawiła się niespodziewanie i z zaskoczenia, spełniając niejedno życzenie.

Audiobook „Miłość w blasku kominka (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 23.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.