pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Marzenia do spełnienia. PAKIET (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382333916
Data: 2021-05-27
64.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Tom 1 – TO JEDNO LATO
Lukrecja Lis, doradca klienta w warszawskim banku, po kolejnej porażce miłosnej postanawia odpocząć od miasta i jedzie do Dźwirzyna, rodzinnej miejscowości. Tam stukot jej szpilek dociera do ucha lokalnego kierowcy busa bałtyckiego kurortu, przystojnego Huberta. Warszawianka staje się wyzwaniem dla pewnego siebie mężczyzny.

Tom 2 – TO JEDNO SPOJRZENIE
Rozalia Lis zostawia za sobą rodzinne Dźwirzyno, wyjeżdża do Warszawy i z determinacją zabiera się do realizacji swojego nowego pomysłu na życie – otwiera Salonik Spojrzeń. Wtedy w jej życiu pojawia się mężczyzna, z pozoru tak od niej inny, jak ogień różni się od wody.

Tom 3 – TO JEDNO ZDJĘCIE
Eugenia Lipiec dostaje propozycję wyjazdu do Londynu. Nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczyty świata mody. Na swojej drodze do szczęścia spotyka mężczyznę, który pochodzi z odmiennego świata. Spokojny Tom i żywiołowa Eni razem odkrywają sekrety Londynu, przy okazji odsłaniając swoje.

Tom 4 – TA JEDNA MIŁOŚĆ
Florka kochała czekoladę i nie wyobrażała sobie bez niej życia. Jednak nie można objadać się słodyczami bez konsekwencji. Pewnie dlatego coraz częściej czuła się najbrzydsza, najgrubsza i niekochana. Zimowe wczasy pielęgnacyjne w nadbałtyckim Mrzeżynie miały otworzyć nowy rozdział w jej życiu. Czy będzie miała szansę przywrócić smak swojemu życiu?
Zawartość pakietu:
Tom 1 – To jedno lato – Czas trwania: 13 godz. 25 min
Tom 2 – To jedno spojrzenie – Czas trwania: 13 godz. 41 min
Tom 3 – To jedno zdjęcie – Czas trwania: 14 godz. 6 min
Tom 4 – Ta jedna miłość – Czas trwania: 14 godz. 23 min

Audiobook „Marzenia do spełnienia. PAKIET (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 64.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.