pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Miłość muzyka i góry
Tytuł książki:

Miłość muzyka i góry

Autor książki:

Krzysztof Gdula

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788380119673
ISBN: 978-83-8011-967-3
Data: 2020-03-10
Cena wydawcy: 28.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
Piękno Oddania - okładka książki
Piękno Oddania 30.73 zł

Spotkali się w Górach Kaczawskich. On wędrował po tamtejszych szlakach wiedziony potrzebą odpoczynku, ale też nieznanym sobie i nie do końca uświadamianym wołaniem. Ona przesiadywała na zielonych zboczach, wypasając krowy i marząc o lepszym życiu, nienaznaczonym traumą wojny i powojennej rzeczywistości.

Jaś i Jasia ... Jednak to nie tylko imiona ich połączyły. Połączyła ich przede wszystkim miłość - miłość do siebie nawzajem, a przez to do gór i muzyki. Połączyła ich podobna wrażliwość, ciekawość i potrzeba drugiego człowieka, umiłowanie piękna, a jednocześnie poczucie bycia nietutejszym.

Czy taka miłość jest w ogóle możliwa?
Czy taka miłość istnieje?
Powieść Krzysztofa Gduli jest przepięknym przywołaniem, a także przekształceniem starożytnego mitu na temat mitycznej pary kochanków - utalentowanego artysty dłuta i jego cudownej rzeźby, Pigmaliona i Galatei. Autor zastanawia się nad istotą samej miłości i jej miejscem w obecnym świecie. Ukazuje uczucie niedzisiejsze, pełne delikatności, bezinteresowności i bezgranicznego oddania. Jednocześnie zastanawia się nad tym, gdzie są jego granice, docieka prawdy i odsłania różne wymiary piękna. Warto zatem razem z nim wyruszyć szlakami Jasia i Jasi, Gór Kaczawskich i muzyki, aby odkryć to, co w życiu najważniejsze.

Książka "Miłość muzyka i góry" - Krzysztof Gdula - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza. Książka posiada 140 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Krzysztof Gdula - autor m.in.: