pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga...
Tytuł książki:

Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga Ojca

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788378236689
ISBN: 978-83-7823-668-9
Data: 2016-02-11
19.25  25.00  5.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga Ojca - opis książki:

Uzdrowienie wewnętrzne, o którym tak wiele się dzisiaj mówi, nie jest w Kościele zjawiskiem nowym. Według Instrukcji Kongregacji Nauki Wiary nt. modlitwy o uzdrowienie: "Gorące pragnienie szczęścia, głęboko zakorzenione w sercu człowieka, łączy się ściśle z dążeniem do uwolnienia od choroby i zrozumienia jej sensu, gdy się jej doświadcza. (...) Choroba, jak i inne ludzkie cierpienia, stanowi uprzywilejowany moment modlitwy: czy to jako prośba o łaskę, aby przyjąć chorobę w świetle wiary i pogodzić się z wolą Bożą, czy również jako błaganie o otrzymanie uzdrowienia".

Uzdrowienie wewnętrzne oznacza duchową drogę nawrócenia, podczas której prosimy Boga o uzdrowienie naszych wewnętrznych - psychicznych i duchowych - zranień.

Chcąc o doświadczeniu uzdrowienia wewnętrznego powiedzieć nieco więcej, oddajemy do rąk Czytelnika rozważania, które wraz z o. Józefem głosiliśmy podczas rekolekcji nt. uzdrowienia wewnętrznego przez doświadczenie miłości Boga Ojca. Ufam, że mogą one pomóc w lepszym zrozumieniu tajemnicy odkupienia człowieka i udzielenia pomocy podążającym drogą uzdrowienia wewnętrznego.

o. Teodor Knapczyk

Książka "Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie Miłości Boga Ojca" - Teodor Knapczyk OFM, o. Józef Witko OFM - oprawa miękka - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2015 r. Cena 19.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]