pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miasto dziewcząt

Autor książki:

Elizabeth Gilbert

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380624993
ISBN: 978-83-8062-499-3
Data: 2019-09-02
27.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najnowsza powieść autorki bestsellerowego Jedz, módl się, kochaj!
Wcale nie trzeba być grzeczną dziewczynką, by stać się dobrym człowiekiem, czyli opowieść o seksie i urokach życia w Nowym Jorku.

Życie jest nie tylko ulotne, ale też niebezpieczne, dlatego nie ma sensu odmawiać sobie przyjemności - tym mottem kieruje się główna bohaterka Miasta dziewcząt. Wyrzucona z prestiżowej uczelni Vivian trafia do Nowego Jorku, do ciotki, która prowadzi podupadający teatr rewiowy. Tu poznaje grono charyzmatycznych postaci: frywolne tancerki, seksownych amantów, znakomitą artystkę dramatyczną, autora tandetnych sztuk, muzyków i reżyserów. Gdy popełnia błąd i w środowisku wybucha skandal, jej nowy świat staje na głowie, ale choć nie od razu pojmie w pełni, co się stało, to jednak dzięki temu doświadczeniu zrozumie, czego pragnie i jak to osiągnąć.

W Mieście dziewcząt autorka nie tylko zgłębia kobiecą seksualność, ale także tropi tajemnicze meandry prawdziwej miłości.

O twórczości Elizabeth Gilbert:
Jej książki są tak inteligentne i tak świetnie napisane, że wpadasz po uszy i nie możesz się od nich oderwać. - Entertainment Weekly
I poważne, i zabawne, wręcz olśniewające. - The New Yorker
Książki napędzane mądrością, humorem, szczerą wylewnością - stąd ich nieodparty urok.- The New York Times Book Review

Książka "Miasto dziewcząt" - Elizabeth Gilbert - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.