pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Melodia serca

Autor książki:

Agata Suchocka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788367295505
ISBN: 978-83-6729-550-5
Data: 2022-09-19
28.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

PŁYŃ, SERCE MOJE
Wielka Wojna zabiera Amaldine męża, majątek i marzenia, zostawia zaś długi i zbrukaną córkę na wydaniu, o której niesławie wszyscy tutaj zdają się wiedzieć, jakby miała wypalony na czole znak. Żeby uniknąć hańby matka wysyła Julie do Ameryki, gdzie ma na nią czekać bogaty, choć niezbyt przystojny Maurice Boncoeure, który nie zna jej przeszłości i pragnie dziewczynę poślubić. Hojny narzeczony przysyła jej bilet pierwszej klasy na rejs luksusowym transatlantykiem Paris. Na statku Julie poznaje rodzeństwo, Romea i Delię Jonesów - saksofonistę i gwiazdę jazzowej estrady. Pracując na statku przy oprawie muzycznej dancingów i kolacji, zarabiają na własny, wymarzony klub jazzowy w Nowym Orleanie. Między Julie a Romeem szybko rodzi się uczucie, a dziewczyna jest gotowa bez namysłu porzucić wizję życia przy boku Maurice a Boncoeure a.

Jednak czy sam Boncoeure na to pozwoli Czy naprawdę jest tym, za kogo się podaje Co łączy go z muzykującym rodzeństwem i jaką rolę w tej historii odegra żyjąca na bagnach Mama Vande - stara kapłanka mambo
Otwórz drzwi do niesamowitego świata blichtru, gdzie miłość i trudne wybory dyktują warunki, jak potoczą się losy bohaterów. Do tego niebezpieczne tajniki voodoo i przeszłość, która kładzie się cieniem na teraźniejszość. A wszystko to skąpane w zmysłowej palecie emocji i muzyce jazzowej. Dajcie się porwać Melodii Serca.

Magda Zimna,
@czytamybokochamy

Książka "Melodia serca" - Agata Suchocka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.57 zł. Zapraszamy na zakupy!