pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Masoneria Paweł VI i kult człowieka

Autor książki:

Michał Krajski

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: SGK
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 145x204 mm
EAN: 9788388350177
ISBN: 978-83-8835-017-7
Data: 2016-06-16
Cena wydawcy: 10.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Naiwny byłby ten kto by sądził, że w XX w. szatan i jego pomocnicy na ziemi, jak Kościół nazywał masonów, przestali działać. Można wręcz powiedzieć, że to był czas szczególnego działania zła, o czym świadczy choćby pierwsza i druga wojna światowa, nazizm i komunizm.

W tej sytuacji dziwić musi optymizm Soboru Watykańskiego II i papieża Pawła VI. Jeszcze bardziej zaskakiwać i niepokoić muszą słowa Papieża, który powiedział: "Religia Boga, która stał się człowiekiem na swej drodze napotkała religię (bo tak można ją nazwać) człowieka, który stał się Bogiem. Jakież tego następstwa? Szok, walka, anatema? - Mogło to mieć miejsce - lecz nie miało"
Trudno nie zauważyć, że "religia człowieka, który stał się bogiem" to nic innego niż doktryna masońska.

Czy Paweł VI otworzył drzwi Kościoła dla masonerii?
Książka ta zawiera zbiór szokujących i przemilczanych publicznych rozważań i wystąpień Pawła VI, wraz z komentarzem, które pokazują w innym świetle współczesny kryzys Kościoła, Sobór Watykański II i samego Papieża, który dokończył Sobór i przeprowadził reformę liturgiczną.

Książka "Masoneria Paweł VI i kult człowieka" - Michał Krajski (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo SGK. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]