pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Marzena M.

Dane szczegółowe:
Wydawca: EDIPRESSE POLSKA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381170031
ISBN: 978-83-8117-003-1
Data: 2017-08-11
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Marzena jest zadbaną, zaradną czterdziestką plus. Wiedzie uporządkowane życie, ma męża, córkę, ciepły kontakt z matką, pracę i przyjaciółki. Owszem, są drobne niepowodzenia - ot, całkowity brak seksu, mąż nierób czy pewne niedomagania finansowe - lecz przecież nie można mieć wszystkiego...

Pewnego dnia, z pozoru takiego jak wszystkie, Marzena dokonuje pierwszego odkrycia - za którym, prawem serii, podąża cała sfora następnych. A to w jej małżeńskim łożu ni stąd ni zowąd znajdują się koronkowe stringi,
a to mąż wraca z artystycznych przedsięwzięć z uszminkowanym pośladkiem, a to ona sama odkrywa takie oblicza seksualności, jakich nigdy dotąd nie zaznała, a to wreszcie stawia sobie arcyważne pytanie: czy ja lubię swoje życie? Czy już niczego więcej od niego nie chcę?
Jak w tym nie zwariować?
Można poszukać szczęścia na portalu randkowym. Albo skupić się na nowym, dużym wyzwaniu - na przykład budowie domu. A może powierzyć się troskliwemu wsparciu mądrych, kochających kobiet?

Książka "Marzena M." - Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo EDIPRESSE POLSKA. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]