pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Marta Robin. Pasja życia

Autor książki:

ks. Sławomir Sosnowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374826105
ISBN: 978-83-7482-610-5
Data: 2014-02-19
15.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Panie mój i Boże, zażądałeś wszystkiego od swojej uniżonej sługi, weź więc i przyjmij wszystko. Dziś zdaję się na Ciebie bez żadnych warunków, o Ukochany mojej duszy! Tylko Ciebie pragnę i dla Twojej miłości rezygnuję ze wszystkiego .Marta Robin Marta Robin (1902-1981) to francuska mistyczka i stygmatyczka obdarzona przez Boga darem wizji, bilokacji i proroctwa. Przez pięćdziesiąt lat jej jedynym pokarmem była Eucharystia. Co tydzień, od czwartku wieczorem do niedzieli lub poniedziałku, przeżywała razem z Jezusem Jego Mękę. W wyniku tajemniczej choroby straciła wzrok i dotknął ją paraliż, lecz mimo to stała się duchową przewodniczką dla wielu osób i inspiratorką powstania ruchu Ognisk Miłości, który działa na całym świecie, w tym także w Polsce. Obecnie trwa jej proces beatyfikacyjny. Marta Robin. Pasja życia to duchowy portret tej niezwykłej postaci, próba ukazania tego, co tak bardzo fascynowało i przyciągało do niej tysiące ludzi. W tej książce widzimy Martę cierpiącą, ale i przepełnioną Bożą radością, uczestniczącą przez współczującą miłość w sprawach świata, a równocześnie zanurzoną w Bogu. Opowieść o niej to poruszające przypomnienie, że każde życie może być wypełnione miłością Bożą, przepełnione nią aż tak, że wydaje owoce, rozgrzewa serca innych, dając światu trochę światła. Trzeba się tylko odważyć i naprawdę przyjąć swoje życie jako Boży dar, tak jak to uczyniła Marta.

Ks. Sławomir Sosnowski jest opiekunem Ogniska Miłości w Olszy pod Rogowem, głosi rekolekcje i konferencje na temat życia i duchowości Marty Robin, pełni posługę egzorcysty w archidiecezji łódzkiej.

Książka "Marta Robin. Pasja życia" - ks. Sławomir Sosnowski - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2014 r. Cena 15.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.