pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Marihuana i Medycyna. Praktyczny przewodnik po świecie medycznej marihuany

Dane szczegółowe:
Wydawca: Purana
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 185x220 mm
EAN: 9788360170762
ISBN: 978-83-6017-076-2
Data: 2015-11-16
31.50  44.00  12.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Marihuana i Medycyna. Praktyczny przewodnik po świecie medycznej marihuany - Michael Backes - opis książki:

Medyczna Marihuana Michaela Backesa to kompleksowe źródło wiedzy na temat działania marihuany i stosowania jej w medycynie. W swoim przewodniku autor zawarł wyczerpujące informacje na temat wpływu konopi na nasz organizm, sposobów ich przygotowywania do zażywania, a także odpowiedniego dobierania optymalnej dawki marihuany stosowanej jako lek.

Backes opisuje 27 najpopularniejszych leczniczych odmian konopi, wskazując konkretne schorzenia, w leczeniu których okazały się one skuteczne. W książce znajdziemy także charakterystykę 29 chorób i dolegliwości, w przypadku których terapia marihuaną przynosi wymierne efekty i - co za tym idzie - jest coraz częściej polecana przez wielu lekarzy. Niektóre z chorób i dolegliwości leczone medyczną marihuaną to stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera, fibromialgia, choroba Parkinsona czy nudności i migreny.

Michael Backes to specjalista w zakresie nauki zajmującej się wykorzystaniem marihuany w medycynie, a także prawnych regulacji dotyczących jej stosowania na terenie Południowej Kalifornii. Autor książki jest założycielem pierwszego punktu sprzedaży medycznej marihuany, a także aktywnym współtwórcą Project CBD - edukacyjnego serwisu non profit, promującego rozwój badań nad leczniczym wykorzystaniem kannabidiolu (niepsychoaktywnego składnika marihuany). Backes działa również w Międzynarodowym Stowarzyszeniu na rzecz Leków na Bazie Kannabinoidów i Komisji do spraw Marihuany Amerykańskiego Stowarzyszenia Produktów Zielarskich. Mieszka w Południowej Kalifornii.

Książka „Marihuana i Medycyna. Praktyczny przewodnik po świecie medycznej marihuany” - oprawa miękka - Wydawnictwo Purana.

Książka posiada 278 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Marihuana i Medycyna. Praktyczny przewodnik po świecie medycznej marihuany"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Lecznicza marihuana - okładka książki
Lecznicza marihuana Mark Sircus
Produkty podobne:
Lecznicza marihuana - okładka książki
Lecznicza marihuana Mark Sircus
A w konopiach strach - okładka książki
A w konopiach strach Jerzy Vetulani, Maria Mazurek
Dietetyka kliniczna - okładka książki
Dietetyka kliniczna Mary Width, Tonia Reinhard
Wykłady z anestezjologii - okładka książki
Wykłady z anestezjologii Waldemar Machała
ABC resuscytacji - okładka książki
ABC resuscytacji Jasmeet Soar, Gavin D. Perkins, Jerry Nolan