pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Marihuana i Medycyna. Praktyczny przewodnik po świecie medycznej marihuany

Autor książki:

Michael Backes

Dane szczegółowe:
Wydawca: Purana
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 185x220 mm
EAN: 9788360170762
ISBN: 978-83-6017-076-2
Data: 2015-11-16
31.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Medyczna Marihuana Michaela Backesa to kompleksowe źródło wiedzy na temat działania marihuany i stosowania jej w medycynie. W swoim przewodniku autor zawarł wyczerpujące informacje na temat wpływu konopi na nasz organizm, sposobów ich przygotowywania do zażywania, a także odpowiedniego dobierania optymalnej dawki marihuany stosowanej jako lek.

Backes opisuje 27 najpopularniejszych leczniczych odmian konopi, wskazując konkretne schorzenia, w leczeniu których okazały się one skuteczne. W książce znajdziemy także charakterystykę 29 chorób i dolegliwości, w przypadku których terapia marihuaną przynosi wymierne efekty i - co za tym idzie - jest coraz częściej polecana przez wielu lekarzy. Niektóre z chorób i dolegliwości leczone medyczną marihuaną to stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera, fibromialgia, choroba Parkinsona czy nudności i migreny.

Michael Backes to specjalista w zakresie nauki zajmującej się wykorzystaniem marihuany w medycynie, a także prawnych regulacji dotyczących jej stosowania na terenie Południowej Kalifornii. Autor książki jest założycielem pierwszego punktu sprzedaży medycznej marihuany, a także aktywnym współtwórcą Project CBD - edukacyjnego serwisu non profit, promującego rozwój badań nad leczniczym wykorzystaniem kannabidiolu (niepsychoaktywnego składnika marihuany). Backes działa również w Międzynarodowym Stowarzyszeniu na rzecz Leków na Bazie Kannabinoidów i Komisji do spraw Marihuany Amerykańskiego Stowarzyszenia Produktów Zielarskich. Mieszka w Południowej Kalifornii.

Książka "Marihuana i Medycyna. Praktyczny przewodnik po świecie medycznej marihuany" - Michael Backes - oprawa miękka - Wydawnictwo Purana. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2015 r. Cena 31.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.