pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Marcel

Autor książki:

Zofia Kubiec

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 380 s.
EAN: 9788381474160
ISBN: 978-83-8147-416-0
Data: 2019-03-25
28.10  37.99  9.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Poruszająca historia o uzależnieniu i miłości, która nie zawsze zwycięża
Marcel jest młody, przystojny i inteligentny. Ma kochającą żonę, małą córeczkę, satysfakcjonującą pracę, własny dom - wszystko, czego można chcieć od życia. Ale jest w nim też druga strona, ta ciemniejsza, która nieustannie daje o sobie znać. Koszmary nieszczęśliwego dzieciństwa powracają raz po raz, a pociąg do alkoholu sprawia, że Marcel zaczyna stawać się kimś, od kogo zawsze chciał uciec...

Ta szczera, poruszająca opowieść o walce z własnymi demonami i zmaganiach z rzeczywistością, która nigdy nie jest taka, jak byśmy chcieli, wciąga, bawi i nie pozwala o sobie zapomnieć jeszcze długo po zakończeniu lektury.

Zofii Kubiec udało się rozłożyć na czynniki pierwsze skomplikowany mechanizm powielania złego wzorca z dzieciństwa. Historia Marcela wywołuje skrajne emocje, a także pozwala przeżyć wraz z bohaterem wszystkie trudne chwile. To mocna i prawdziwa historia.

Wioleta Sadowska
"Marcel" to jakże prawdziwa opowieść o obliczach nałogu, który zabiera normalne dzieciństwo, burzy zgodny model rodziny, posuwa do kłamstw i rodzi agresję. Lektura ważna, warta uwagi i potrzebna.

Katarzyna Tuszyńska-Jąkalska
"Marcel" to wstrząsająca i poruszająca historia o nałogu, który niszczy nie tylko życie, ale i człowieka. Uświadamia nam, jak wiele alkohol potrafi zabrać: dzieciństwo, zdrowie i najbliższych.

Patrycja Cygan
Zofia Kubiec (ur. 1980) - z zawodu germanistka i nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Swoją pasję czytelniczą połączyła z realizacją odwiecznego marzenia o pisaniu. Mieszka w Knurowie na Górnym Śląsku. "Marcel" to jej literacki debiut.

Książka "Marcel" - Zofia Kubiec - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Uwięziona - okładka książki

Uwięziona

Marcel Proust
Nie ma Albertyny - okładka książki

Nie ma Albertyny

Marcel Proust
Żywoty domniemane - okładka książki

Żywoty domniemane

Jaeggy Fleur
Strona Guermantes - okładka książki

Strona Guermantes

Marcel Proust