pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mam na imię Szatan. Historie egzorcyzmów od Watykanu do Medjugorje

Autor książki:

Fabio Marchese Ragona

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788367291088
ISBN: 978-83-6729-108-8
Data: 2022-05-12
36.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

CZY DIABEŁ ISTNIEJE NAPRAWDĘ Demon może wygrać bitwy. Nawet ważne bitwy. Ale nigdy nie wygra wojny. KS. GABRIELE AMORTH
Toczy się nieustanna walka między BOGIEM a SZATANEM. Dziś, gdy społeczeństwa pochłonięte są egocentryzmem, a jednostkę stawia się ponad prawdą i Bożym prawem, szatan jest coraz częściej traktowany jak postać z baśni, która ma być jedynie straszakiem dla wiernych. Król kłamstwa, wzmocniony tą niewiarą, zdobywa dusze i władzę, osiągając przy tym niespotykaną dotąd siłę.

W swojej książce Fabio Marchese Ragona zabiera nas w podróż ŚLADAMI NAJWIĘKSZYCH EGZORCYSTÓW. Przez lata przeszukiwał ściśle TAJNE DOKUMENTY I ARCHIWA, przesłuchiwał świadków i wielu księży, aby odkryć prawdę o budzącej grozę praktyce egzorcyzmów. Książka Fabia Marchese Ragony jest dziełem dobrze udokumentowanym i niebywale zajmującym. Czyta się ją jednym tchem, a nadto jest niezwykle użyteczna.

O. BENIGNUS FABIO LUCA MARCHESE RAGONA włoski dziennikarz i watykanista grupy Mediaset. Prowadzi kolumnę Stanze Vaticane na kanale informacyjnym TGcom24 i redaguje blog o tej samej nazwie. Jest autorem wielokrotnie nagradzanego filmu dokumentalnego o Janie Pawle II, Il sorriso di Karol.

Książka "Mam na imię Szatan. Historie egzorcyzmów od Watykanu do Medjugorje" - Fabio Marchese Ragona - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2022 r. Cena 36.31 zł. Zapraszamy na zakupy!