pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Maharadża i królewski motor

Autor książki:

Witold Palak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 364 s.
EAN: 9788381276146
ISBN: 978-83-8127-614-6
Data: 2021-03-31
34.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trasa wiedzie na kraniec kontynentu. Po trzech latach uczestnicy znają Indie jak własną kieszeń, a jednak wciąż zdarza im się wpadać w tarapaty. Na początku omal nie tracą wszystkich funduszy, gdy rząd indyjski wycofuje znienacka banknoty o najwyższych nominałach, a właśnie w takich mają gotówkę (żeby zajmowała jak najmniej miejsca). I ratuj się teraz, człowieku... Na Wigilię, z braku karpia, mają rybki wędzone dymem z opon samochodowych. Sylwestra spędzają w izbie przypominającej więzienną celę. Na Wielkanoc jadą do parku narodowego, gdzie w nocy pod ich oknem buszuje nosorożec. Dodatkowych atrakcji dostarcza motocykl. A to nie ma biegów, a to hamulców, a to pęka amortyzator. Na szczęście w Indiach jest wielu motocyklistów i mechaników, więc po licznych naprawach enfeld pozwala wrócić do punk-tu, w którym wszystko się zaczęło. Pętla dookoła Indii zostaje domknięta.

Witold Palak (1956) - urodzony w Lublinie. Przedsiębiorca, żeglarz, wielbiciel piwa, kuchni azjatyckiej, piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. Mieszkał na stałe w Australii, Indiach, USA. Jego domowy numer telefonu jest też w książce telefonicznej Singapuru. W końcu osiadł w wiosce pod Lublinem, tam, gdzie urodził się jego Dziad i Ojciec.

Książka "Maharadża i królewski motor" - Witold Palak - oprawa twarda - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 364 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.