pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Magiczny domek na drzewie. Pałac smoczego króla

Autor książki:

Mary Pope Osborne

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAMANIA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 255x112 mm
EAN: 9788366117112
ISBN: 978-83-6611-711-2
Data: 2018-11-19
24.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Numer jeden listy bestsellerów New York Timesa - Magiczny domek na drzewie to przygodowo-edukacyjna seria dla początkujących czytelników. Od 25 lat dzieci na całym świecie podróżują w czasie i przestrzeni z Anią i Jackiem.

Kto mógłby chcieć spalić książki? Jacek i Ania dowiadują się tego, kiedy magiczny domek na drzewie przenosi ich do starożytnych Chin. Tam potężny cesarz nakazał spalenie wszystkich książek. Czy Jacek i Ania będą mogli ocalić przynajmniej jedną książkę? Czy też zostaną schwytani przez żołnierzy cesarza?
Ponad 130 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie!
W serii Magiczny domek na drzewie ukazały się: Dinozaury przed zmrokiem, Rycerz o świcie, Mumie o poranku, Popołudnie z piratami, Noc z wojownikami ninja, Popołudnie nad Amazonką, Epoka lodowcowa o zachodzie słońca, Księżyc o północy, Nurkowanie z delfinami, Słońce zachodzi w mieście duchów, Afrykańska przygoda z lwami, Niedźwiedzie polarne nocą, Wakacje pod wulkanem, Pałac smoczego króla.

W serii Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów ukazały się: Dinozaury, Rycerze i zamki, Mumie i piramidy, Piraci, Wojownicy ninja i samurajowie, Lasy deszczowe.

Polecamy także: Misje Merlina. Święta w Camelocie oraz Misje Merlina. Nawiedzony zamek".

Książka "Magiczny domek na drzewie. Pałac smoczego króla" - Mary Pope Osborne - oprawa twarda - Wydawnictwo MAMANIA. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.